piątek, 9 lutego 2018

XIV Kortowski Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER


AKADEMICKI KLUB MIŁOŚNIKÓW FANTASTYKI "OLIFANT"
oraz
BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA UWM W OLSZTYNIE
mają zaszczyt zaprosić na

XIV Kortowski Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER

Miło nam ogłosić, że przed nami kolejna, XIV. edycja naszej sztandarowej akcji, czyli Kortowskiego Mini-konwentu Gier Towarzyskich GAMEGRINDER. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej inicjatywy, ale jednak gdyby ktoś nie wiedział „o co chodzi”, to przypominamy, że akcja polega na graniu w rozliczne współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane bitewne a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez Was.
Jak zwykle zapraszamy nie tylko tych, którym współczesne gry towarzyskie nie są obce, ale i tych, którzy nie wiedzą za bardzo „z czym to się je”. Zapraszamy młodzież szkolną i przedszkolną, ich opiekunów i członków rodzin, studentów i tych, którzy nigdy ze studiami nie mieli nic wspólnego… Jednym słowem wszystkich chcących spędzić czas w miłej atmosferze!
Wystarczy przyjść o dowolnej porze, wybrać grę spośród tych przez nas udostępnionych i cieszyć się rozgrywką. Impreza jest skierowana do osób w wieku od 5 do 105 lat (młodszych ani starszych też nie wygonimy!).
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie (ul. Oczapowskiego 12B) - Antresola
Czas: Sobota, 17 lutego 2018, godz. 9:00-19:00

Więcej informacji możecie znaleźć na: http://gamegrinder.pl/
oraz na wydarzeniu imprezy na FB: https://www.facebook.com/events/140268126671688/

Zapraszamy!

Organizatorzy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz