piątek, 2 czerwca 2017

Biblioteka Podróżnika, Gamegrinder i Molariusz Biblioteczny


Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na czerwcowe wydarzenia, jakie organizujemy w Bibliotece:

1 czerwca, tradycyjnie w czwartek, już ostatni raz spotykamy się z podróżnikami w ramach cyklu Biblioteka Podróżnika. Tym razem wspólnie ze znaną nam z poprzednich spotkań parą podróżników, Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak, wyruszymy w wyprawę do Uzbekistanu. Zapraszamy do sali 116, jutro o 18:00.

3 czerwca
w sobotę w całej Polsce trwają obchody Nocy Bibliotek. Biblioteka Uniwersytecka UWM z tej okazji przygotowała kilka atrakcji:
  • AKADEMICKI KLUB MIŁOŚNIKÓW FANTASTYKI "OLIFANT" oraz BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA UWM W OLSZTYNIE zapraszają na XIII. Kortowski Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER  (Antresola – I piętro, godz. 12:00-22:00)
Jeśli ktoś nie wie czym jest GAMEGRINDER, to przypominamy, że akcja polega na graniu w rozliczne współczesne gry towarzyskie: planszowe, karciane bitewne a nawet fabularne. Zapraszamy młodzież szkolną i przedszkolną, ich opiekunów i członków rodzin, pracowników UWM oraz studentów i tych, którzy ze studiami nigdy nie mieli nic wspólnego... Jednym słowem wszystkich chcących spędzić czas w miłej atmosferze!
Dodatkowo przez cały czas trwania imprezy dostępne będą atrakcje dla dzieci: kącik plastyczny z konkursem, projekcja filmu oraz inne ciekawostki.
  • We współpracy z kierunkiem Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze regionu mamy także przyjemność zaprosić na niezwykły wernisaż - inauguracja plenerowej wystawy dachówek „Molariusz Biblioteczny” (przy wejściu bocznym do Biblioteki, godz. 16:00).
Serdecznie zapraszamy w sobotę od 12 do 22 Biblioteki Uniwersyteckiej!


mgr Katarzyna Bikowska 


Dodaj napis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz