piątek, 23 października 2015

20. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą europejską imprezą plenerową, której istotą jest pokazanie nauki w sposób przystępny dla szerokiego kręgu odbiorców.

Piknik odbywa się w przyjaznej i komfortowej przestrzeni Stadionu Narodowego. Dwudziesty Piknik odbędzie się 7 maja 2016 (termin może ulec zmianie).

DLACZEGO WARTO: POKAŻ SWOJE BADANIA: Na Piknik przychodzi ponad 100 000 osób. Opowiedz im o swojej pracy, swoich odkryciach, o swojej pasji. SPÓJRZ Z DRUGIEJ STRONY: Twoja praca, nawet jeśli dla Ciebie jest codziennością, dla zwiedzających Piknik jest niezwykle interesująca i prestiżowa. Taka zmiana perspektywy może być dla Ciebie ciekawym i motywującym przeżyciem. POZNAJ INNYCH LUDZI NAUKI: Na Pikniku spotkasz przedstawicieli przeszło 200 instytucji z Polski oraz z innych krajów. Piknik to okazja, by wymienić się doświadczeniami. Warto uczyć się od siebie nawzajem. ZOBACZ TO W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE: Choć Piknik to tylko jeden dzień w roku, na przestrzeni lat budujemy społeczne przekonanie o roli nauki w codziennym życiu i rozwoju kraju, a ludzie tacy jak Ty kształtują pozytywny wizerunek i zaufanie do naukowców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz