środa, 24 kwietnia 2013

EKO WSIE w Nikielkowie


Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie z Sołtysem oraz Radą Sołecką miejscowości Nikielkowo serdecznie zapraszają na akcję EKO WSIE.

Dlaczego EKO WSIE? WSIE bo celem akcji jest posprzątanie małej, niepozornej i coraz piękniejszej wsi Nikielkowo oraz jej okolic a akcję organizują studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii (WSIiE). EKO bo przez naszą działalność chcemy pokazać, że studia to nie tylko siedzenie z nosem w książkach i mozolne przyswajanie wiedzy ale także wyrabianie świadomości ekologicznej oraz szeroko rozumiana pomoc środowisku naturalnemu.

Spotykamy się 18 maja o godz. 11.00 plac przed sklepikiem w Nikielkowie. Czas akcji 3-4 godziny Rada sołecka zapewnia worki i wywóz śmieci. Prosimy o zabranie ze sobą rękawic oraz dobrego humoru.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami zrobić coś dla pięknej podolsztyńskiej wsi, leży im na sercu czystość pięknych lasów jak też chcą się po prostu fajnie się pobawić w miłym towarzystwie. Po zakończeniu akcji ognisko i kiełbaski sponsorowane przez Radę sołecką inni sponsorzy mile widziani.

Monika Pająk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz